- HP_INC.

Цена
€82 57 / 161 49 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 950XL - High Yield - black - original - Officejet - ink cartridge - for Officejet Pro 251dw, 276dw, 8100, 8600, 8610, 8620, 8630
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Ensure dependable, high-quality results with every print. Use HP Officejet inks and impressive reliability features for worry-free consistency page after page
- Make a strong impression with business-quality black-and-white documents and sharp black text. Your documents and marketing materials will stand up to highlighter pens and water, and resist fading over time
- Get superior laser-quality business documents with sharp black text. Individual inks and high-capacity cartridges offer a great value
| General | |
|---|---|
| Shipping Width | 11.9 cm |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Shipping Height | 3.6 cm |
| Shipping Weight | 150 g |
| Consumable | |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Printing Technology | Ink-jet |
| HP Sub-brand | Officejet |
| Colour | Black (pigmented) |
| Included Qty | 1-pack |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 2300 pages |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Officejet Pro 251dw, 276dw MFP, 8100 ePrinter, 8100 ePrinter N811a, 8600 N911a, 8600 Plus N911g, 8600 Premium N911n, 8610, 8615, 8616, 8620, 8625, 8630, 8640 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Shipping Width | 11.9 cm |
| Marketing Description | Print with professional quality page after page. Bring laser-quality black text to your documents and marketing materials, and easily recycle your cartridges. |
| Marketing Description | Print with professional quality page after page. Bring laser-quality black text to your documents and marketing materials, and easily recycle your cartridges. |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Shipping Height | 3.6 cm |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Shipping Weight | 150 g |
| Colour | Black (pigmented) |
| Consumable Type | Ink cartridge |
| Included Qty | 1-pack |
| Printing Technology | Ink-jet |
| Colour | Black (pigmented) |
| Yield | Up to 2300 pages |
| Included Qty | 1-pack |
| Compatible with | HP Officejet Pro 251dw, 276dw MFP, 8100 ePrinter, 8100 ePrinter N811a, 8600 N911a, 8600 Plus N911g, 8600 Premium N911n, 8610, 8615, 8616, 8620, 8625, 8630, 8640 |
| Yield | Up to 2300 pages |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Compatible with | HP Officejet Pro 251dw, 276dw MFP, 8100 ePrinter, 8100 ePrinter N811a, 8600 N911a, 8600 Plus N911g, 8600 Premium N911n, 8610, 8615, 8616, 8620, 8625, 8630, 8640 |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Shipping Width | 11.9 cm |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Shipping Height | 3.6 cm |
| Shipping Weight | 150 g |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| HP Sub-brand | Officejet |
| HP Sub-brand | Officejet |
| Тегло | 0.15кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 2 300 |
| Обем (ml) | 14.5 мл |
| Съвместима серия принтери | HP OfficeJet Pro 8000 серия |
| OEM код | CN045AE |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.15кг |
Оригинален мастилен касет HP 950XL черен висок капацитет
Получете до 2 300 страници с ясен, професионален черен текст с този оригинален HP 950XL касет с висок капацитет. Проектиран за Officejet принтери, той осигурява надеждна производителност и постоянни резултати страница след страница.
Ключови Предимства
- Висок страничен добив — Отпечатайте до 2 300 страници с един касет, намалявайки честотата на смяна и разходите на страница.
- Оригинално HP качество — Оригиналното мастило на HP гарантира остър текст, без размазване и дълготрайни разпечатки.
- Лесен монтаж — Проста инсталация без инструменти ви връща към печат за минути.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 2 300 |
| OEM код | CN045AE |
| Капацитет | Високо капацитетен (XL) |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (месеца) | 24 |
Какво има в кутията
- 1 x HP 950XL черен оригинален мастилен касет
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







